Kamerové systémy CP PLUS

 

 
 
 

 

další podkategorie Kamerové systémy CP PLUS:

 
 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

7266

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
skladem
vše
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

506

položek

26

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Napájecí zdroj pro více kamer - 12V/10A v kovu CP-DPS-MD100-12D

Napájecí zdroj, 12V/10A, volitelný výstup napětí 11.4 - 13.2 V, výkon 120W, provozní teplota - 20 až 40°C, rozměry 187 x 103 x 52mm, kovové provedení, LED indikace.

 

430 Kč  bez DPH

 

521 Kč  s DPH

 

0.84  RP
     

 
 
 
 
DAHUA PFB204W nástěnná konzola

 

343 Kč  bez DPH

 

415 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DS-2CD2143G2-I(2.8mm) 4MPix IP DOME kamera; 0,005 Lux; IR 30m

1/3" CMOS čip Progressive Scan •vestavěný pobjektiv 2,8@F1.6/ úhel záběru: horizontal FOV 103°, vertical FOV 55°, diagonal FOV 122° •citlivost 0,005 Lux @ (F1.6, AGC ON) /, 0Lux při IR •rychlost závěrky: 1/3 s - 1/100 000 s •skutečný režim DEN/NOC - I

 

4 131 Kč  bez DPH

 

4 998 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DS-D5027FN/EU 27" LED monitor, 1920x1080, 300cd/m2, VGA, HDMI

27" LED monitor pro 7/24 provoz. Základní parametry: •typ panelu: TFT-LED-Backlit •velikost panelu: 27" •optimální rozlišení: 1920 x 1080 •reakční doba: 14ms •jas: 300cd/m2 •kontrastní poměr (typický): 1000:1 •úhel sledování: 178° (H) / 178° (V)

 

6 095 Kč  bez DPH

 

7 375 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Napájecí zdroj pro více kamer - 12V/5A v kovu CP-DPS-MD50-12D

Napájecí zdroj, 12V/5A, volitelný výstup napětí 11.4 - 13.2 V, výkon 60W, provozní teplota - 20 až 40°C, rozměry 156 x 103 x 47mm, kovové provedení, LED indikace.

 

368 Kč  bez DPH

 

446 Kč  s DPH

 

0.84  RP
     

 
 
 
 
DS-2CD2T45G0P-I(1.68mm) 4MPix IP kamera; WDR; EXIR 20m; obj.1,68mm (180°

1/2,7" CMOS čip Progressive Scan •vestavěný objektiv 1.68mm@F2.0 •úhel záběru 180° (horizontálně), 101° (vertikálně), 180° (diagonálně) •citlivost barva 0,028 Lux @ F2.0 (AGC ON) / 0Lux při IR •komprese H.265+ / H.265 / H264+ / H.264 •skutečný režim

 

5 805 Kč  bez DPH

 

7 024 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DS-3E1318P-EI Smart managed switch 16x100TX PoE + 2x Gb Uplink Combo port; 230W; Super PoE; dosah až 300m

Switch umožňuje zobrazit topologii a stav sítě, dále přijímat alarmy zařízení v reálném čase, což výrazně snižuje náklady na síťový provoz a údržbu. Smart funkce •Vizualizace topologie sítě •Alarmy typu PUSH •Monitoring stavu zařízení v reálném čase

 

5 238 Kč  bez DPH

 

6 338 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DS-1662ZJ Konzole na strop pro PTZ kamery; 50cm

konzole na strop •rozměry o117 x 500mm •pro 5" kamery SPEED DOME Hikvision

 

810 Kč  bez DPH

 

980 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DS-7616NXI-I2/S(C) 16 kanálový Acusense NVR s rozpoznáním obličeje; 2xHDD

AcuSense technologie •DEEP LEARNING analýza na odfiltrování falešných poplachů •detekuje osoby či vozidla pro snadné vyhledávání v záznamu a pro úsporu prostoru na pevném disku •nereaguje na plané poplachy, např. déšť, sněžení, pohyb listů ve větru

 

12 366 Kč  bez DPH

 

14 963 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HK-SFP-1.25G-20-1310 SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

Model: HK-SFP-1.25G-20-1310 •Data Rate: 1,25 Gbps •Interface: LC •Transmission Distance: 20 Km •Transmission Medium: Single-mode, Single fiber •Wavelength: Tx 1310 nm / Rx 1550 nm •Sensitivity: ? 21 dBm •Operating Voltage: 3.3 V •Output Power: -9

 

594 Kč  bez DPH

 

725 Kč  s DPH

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
HK-SFP-1.25G-20-1550 SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

Model: HK-SFP-1.25G-20-1550 •Data Rate: 1,25 Gbps •Interface: LC •Transmission Distance: 20 Km •Transmission Medium: Single-mode, Single fiber •Wavelength: Tx 1550 nm / Rx 1310 nm •Sensitivity: ? 21 dBm •Operating Voltage: 3.3 V •Output Power: -9

 

783 Kč  bez DPH

 

953 Kč  s DPH

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
DS-K1802E Bezkontaktní čtečka EM karet/čipů

Bezkontaktní čtečka EM 125 kHz •Wiegand (W26/W34) protokol •Krytí IP65 •Čtecí frekvence: 125KHz •Bezkontaktní dosah čtení ?5 cm •Procesor 8-bit •Rádiový frekvenční standard: ISO 11784/11785 •LED indikace stavu •Vestavěný bzučák •Napájení 12VDC; S

 

727 Kč  bez DPH

 

880 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DS-2CD2046G2-I(4mm) 4MPix AcuSense kamera; 0,003 Lux; IR 40m; obj. 4mm

AcuSense technologie •DEEP LEARNING analýza na odfiltrování falešných poplachů •detekuje osoby či vozidla pro snadné vyhledávání v záznamu a pro úsporu prostoru na pevném disku •nereaguje na plané poplachy, např. déšť, sněžení, pohyb listů ve větru

 

4 590 Kč  bez DPH

 

5 554 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DS-1276ZJ-SUS Adaptér na roh

předvrtané otvory pro konzole Hikvision (speciálně pro DS-1272ZJ-XXX, DS-1273ZJ-XXX) •rozměry : 126 x 105 x 250 mm •materiál : nerezová ocel •váha: 1990g

 

1 079 Kč  bez DPH

 

1 306 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DS-2CD2643G2-IZS(2.8-12mm) 4MPix IP kamera; 0,005 Lux; IR 60m; alarm; audio; motor.obj. 2,8-12mm

1/3" CMOS čip Progressive Scan •vestavěný motorizovaný objektiv 2,8-12mm@F1.6/ úhel záběru 95,8°-29,2° (horizontální); 50,6°-16,4° (vertikální), 114,6°-33,4° (diagonální) •citlivost 0,005 Lux @ (F1.6, AGC ON) /, 0Lux při IR •rychlost závěrky: 1/3 s - 1

 

8 288 Kč  bez DPH

 

10 029 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
CP-PR-74 Držák kamer na sloup

 

 

 

cena na dotaz

 

0.00  RP

 Novinka 

   

 
 
 
 
CP-VNC-T41R5C-MD-0280 4.0 Mpix venkovní IP kamera s IR, WDR a mikrofonem

Alarm:Ne Audio:1x vestavěný mikrofon Elektronická závěrka:Automaticky / ručně, 1/12 s. - 1/100000 s. ICR (filtr den/noc):Automatické ICR, barevně, černobíle IR přísvit:Dosvit až 50 metrů, Smart IR Kompenzace protisvětla:BLC / HLC / WDR (120

 

4 444 Kč  bez DPH

 

5 390 Kč  s DPH

 

11.00  RP

 Novinka 

   

 
 
 
 
CP-PR-135 Držák Přídavný montážní nástavec

 

 

 

cena na dotaz

 

0.00  RP

 Novinka 

   

 
 
 
 
DS-1259ZJ Zkosená patice pro DOME kamery DS-2CD21XX

Zkosená patice pro DOME kamery •pro IP dome kamery DS-2CD21XX •úhel zkosení 15° •rozměry o111 x 39,2mm •hmotnost: 200g

 

162 Kč  bez DPH

 

196 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DS-2CE56D8T-IT3F(2.8mm) 2MPix DOME kamera 4v1; IR 60m

2MP kamera 4v1 - nová technologie umožňuje přepnout kameru do jednoho ze 4 módů využívající přenos videosignálu po koaxiálním kabelu. Mód CVBS(Analog) - vhodný pro všechny typy analogových a hybridních DVR Mód HD-TVI - vhodný pro všechny typy DVR

 

1 549 Kč  bez DPH

 

1 874 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

506

položek

26

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     P 

     Připravuje se 

  • - Rožňavská
     

    - je skladem

    - dostupnost neznámá

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 






 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2023 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.rygel-elektro.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.