HDCVI videorekordéry

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

7284

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
skladem
vše
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

55

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DS-7616NXI-I2/S(C) 16 kanálový Acusense NVR s rozpoznáním obličeje; 2xHDD

AcuSense technologie •DEEP LEARNING analýza na odfiltrování falešných poplachů •detekuje osoby či vozidla pro snadné vyhledávání v záznamu a pro úsporu prostoru na pevném disku •nereaguje na plané poplachy, např. déšť, sněžení, pohyb listů ve větru

 

12 366 Kč  bez DPH

 

14 963 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HK-SFP-1.25G-20-1310 SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

Model: HK-SFP-1.25G-20-1310 •Data Rate: 1,25 Gbps •Interface: LC •Transmission Distance: 20 Km •Transmission Medium: Single-mode, Single fiber •Wavelength: Tx 1310 nm / Rx 1550 nm •Sensitivity: ? 21 dBm •Operating Voltage: 3.3 V •Output Power: -9

 

594 Kč  bez DPH

 

725 Kč  s DPH

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
HK-SFP-1.25G-20-1550 SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber

Model: HK-SFP-1.25G-20-1550 •Data Rate: 1,25 Gbps •Interface: LC •Transmission Distance: 20 Km •Transmission Medium: Single-mode, Single fiber •Wavelength: Tx 1550 nm / Rx 1310 nm •Sensitivity: ? 21 dBm •Operating Voltage: 3.3 V •Output Power: -9

 

783 Kč  bez DPH

 

953 Kč  s DPH

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
CP-VNR-3104-4P 4K síťový videorekordér s H.265 pro čtyři IP kamery s PoE

Akce při události:Nahrávání, foto, prohlídka, e-mail, bzučák, PTZ, upozornění na monitor, alarm Alarm:Ne Audio:1x výstup, jack konektor Detekce pohybu:Ano Funkce při přehrávání:Přehrávání, pauza, stop, přetáčení, rychlé přehrávání, pomalé přeh

 

5 165 Kč  bez DPH

 

6 256 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Novinka 

   

 
 
 
 
DS-7608NI-I2 8 kanálový PROFI NVR (80Mb /256Mb), 2xHDD

maximální datový tok 80Mb / 256Mb (záznam / odchozí) •Rozlišení pro záznam až 12Mpix, 4K (8Mpix), 6Mpix .... •video komprese H.265/H.264/H.264+/MPEG4 •synch. přehrávání 8 kanálů •4-kan. @ 4K nebo 16-kan. @ 1080p synch. kanálů pro přehrávání •1x AUDIO

 

9 593 Kč  bez DPH

 

11 607 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DS-7104NI-K1/W/M(C) 4 kanálový Wi-Fi NVR pro IP kamery (50Mb/40Mb)

4 kanálový Wi-Fi síťový rekordér. Zabezpečené bezdrátové spojení s Wi-Fi kamerami Hikvision. Rekordér pracuje na vlastní Wi-Fi zabezpečené síti (router, AP). Dvojitá externí anténa nabízí výkonnější a stabilnější signál. •4 kanálový Wi-Fi NVR pro IP k

 

3 313 Kč  bez DPH

 

4 009 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
rekordér HDCVI CP-UVR-0401G1 4 kamery

Pro správu až 4 kamer HDCVI / Záznam v reálném čase 4 kamery @ 720p / Komprese H.264 Dual Stream / HDMI / VGA výstup / 1 x SATA HDD, max. kapacita 4 TB / 2 x USB 2.0 CMS software KVMS / Aplikace pro mobilní telefony CMOB / Vestavěný web s

 

2 471 Kč  bez DPH

 

2 996 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Novinka 

   

 
 
 
 
rekordér HDCVI CP-UVR-0401E1S s kompresí H.264 (tribridní)

Pro 4 kamery s Full HD 1080p zobrazením na monitor Videokomprese H.264 dual stream Nahrávání na všech kanálech 720p realtime nebo 1080p @ 12 sn./s. HDMI / VGA sychronní videovýstup Podporuje 1 SATA HDD až 4 TB, 2 x USB 2.0

 

2 791 Kč  bez DPH

 

3 383 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Novinka 

   

 
 
 
 
CP-UVR-0401E1S-S Digitální videorekordér 5v1 s kompresí H.264 (pro 1.0 i 2.0 Mpix kamery) )

Akce při události: Nahrávání / Prohlídka / Email / FTP / Bzučák / Upozornění na monitor / Fotka Aplikace pro mobilní telefony: iPhone, iPad, Android, Windows Phone Audio výstup: 1 kanál, RCA Audio vstup: 1 kanál, RCA Detekce pohybu: Ano, 396 zón

 

2 791 Kč  bez DPH

 

3 383 Kč  s DPH

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
rekordér HDCVI CP-UVR-0801K1 8 kamer

 

4 603 Kč  bez DPH

 

5 576 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Novinka 

   

 
 
 
 
rekordér HDCVI CP-UVR-0801K1-V3 s kompresí H.264 (tribridní)

Pro 8 kamer s Full HD 1080p zobrazením na monitor Videokomprese H.264 dual stream Nahrávání na všech kanálech 720p @ 25 sn./s. nebo 1080p @ 15 sn./s. HDMI / VGA sychronní videovýstup Podporuje 1 SATA HDD až 6 TB, 2 x USB 2

 

6 004 Kč  bez DPH

 

7 271 Kč  s DPH

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
rekordér HDCVI CP-UVR-0801E1-V3 8 kanálů s kompresí H.264 (tribridní)

Aplikace pro mobilní telefony: iPhone, iPad, Android, Windows Phone HDD: 1 SATA port, až 6 TB Video nahrávání: Všechny kanály 720p (12 sn./s.) nebo 960H (25 sn./s.), extra stream CIF realtime Video výstup: 1 x HDMI / 1 x VGA

 

4 893 Kč  bez DPH

 

5 927 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Novinka 

   

 
 
 
 
rekordér CP-UVR-0401K1-V3 s kompresí H.264 (tribridní)

Pro 4 kamery HDD: 1 SATA port, až 6 TB Mobilní telefony: iPhone, iPad, Android, Windows Phone Video nahrávání: Všechny kanály 720p @ 25 sn./s. nebo 1080p @ 15 sn./s. Extra stream CIF @ 15 sn./s. Video výstup: 1 x HDMI, 1 x VGA Zálohování: USB /

 

3 503 Kč  bez DPH

 

4 245 Kč  s DPH

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
rekordér CP-UVR-0801K1-S Osmikanálový 5v1 DVR s kompresí H.264

Akce při události: Nahrávání, foto, prohlídka, Email, FTP, bzučák, PTZ, upozornění na monitor Aplikace pro mobilní telefony: iPhone, iPad, Android Audio vstup a výstup: 1x vstup, 1x výstup, dvoucestné audio Detekce pohybu: Ano Ethernet: RJ-45 (10

 

5 409 Kč  bez DPH

 

6 551 Kč  s DPH

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
rekordér Hikvision DS-7104HQHI-K1(S) 4+2 kanálový TurboHD rekordér, 3Mpix/6Mpix; audi

4+2-kanálový 5-HYBRID - záznamové zařízení pro analogové / HD-TVI / AHD / CVI / IP kamery Video/Audio vstupy •4+2 kanálový hybrid •4x BNC VIDEO vstup - HD-TVI, analog, AHD a HD-CVI •2x IP video vstup - rozlišení IP kamer až 6MPix •celková kapacita

 

2 520 Kč  bez DPH

 

3 049 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
rekordér Hikvision DS-7108HQHI-K1 8+2 kanálový 3MPx TurboHD rekordér, 3Mpx/4Mpx

Video/Audio vstupy podpora TurboHD (HD-TVI) kamer do rozlišení 3Mpix podpora rozlišení 3MP pouze na vstupu č. 1 a 2 (FW 3.4.75 a vyšší) 8x BNC VIDEO vstupy - HD-TVI (1080p; 2 vstupy 3MP), analog, AHD a CVI komprese H.265+/H.265/H.2

 

2 942 Kč  bez DPH

 

3 560 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
rekordér Hikvision DS-7204HQHI-K1 4+1 kanálový TurboHD rekordér, 3Mpx, H.265+

5-kanálový 4-HYBRID - záznamové zařízení pro analogové / HD-TVI / AHD / CVI / IP kamery Video/Audio vstupy: Podpora TurboHD (HD-TVI) kamer do rozlišení 3Mpix podpora rozlišení 3MP pouze na vstupu č. 1 (FW 3.4.75 a vyšší) 4x BNC VIDE

 

2 331 Kč  bez DPH

 

2 826 Kč  s DPH

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
rekordér Hikvision DS-7208HQHI-K18+2 kanálový 3/4MPx TurboHD rekordér

10-kanálový 5-HYBRID - záznamové zařízení pro analogové / HD-TVI / AHD / CVI / IP kamery Video/Audio vstupy podpora TurboHD (HD-TVI) kamer do rozlišení 3Mpix podpora rozlišení 3MP pouze na vstupu č. 1 a 2 (FW 3.4.75 a vyšší) 8x BNC

 

3 281 Kč  bez DPH

 

3 970 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
rekordér HikvisionDS-7204HUHI-K1 4+2 kanálový TurboHD rekordér, 5Mpx, H.265+, alarm

6-kanálový 5-HYBRID - záznamové zařízení pro analogové / HD-TVI / AHD / CVI / IP kamery Video/Audio vstupy: Podpora TurboHD (HD-TVI) kamer do rozlišení 5Mpix 4x BNC VIDEO vstupy - HD-TVI (až 5MP), analog, AHD a CVI Komprese H.265+/H

 

3 463 Kč  bez DPH

 

4 190 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
rekordér HikvisionDS-7604NI-E14P A

6-kanálový 5-HYBRID - záznamové zařízení pro analogové / HD-TVI / AHD / CVI / IP kamery Video/Audio vstupy: Podpora TurboHD (HD-TVI) kamer do rozlišení 5Mpix 4x BNC VIDEO vstupy - HD-TVI (až 5MP), analog, AHD a CVI Komprese H.265+/H

 

3 749 Kč  bez DPH

 

4 542 Kč  s DPH

 

5.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

55

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     P 

     Připravuje se 

  • - Rožňavská
     

    - je skladem

    - dostupnost neznámá

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 






 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.rygel-elektro.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.